Dlaczego warto?

Profesjonalny gabinet dietetyczny, jaki prowadzę w Sieradzu jest częścią największej i najbardziej renomowanej sieci placówek poradnictwa dietetycznego w Polsce - Dobry Dietetyk. Indywidualne programy dietetyczne oraz wysoki poziom usług to unikalne cechy naszych poradni, które wyróżniają nas na rynku.

Wysoki standard naszych usług dietetycznych jest potwierdzony kontrolą jakości przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk.


Każdy program dietetyczny jest przeze mnie dokładnie przemyślany i opracowywany, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i oczekiwania pacjentów. Podczas przygotowywania planu żywieniowego biorę pod uwagę nie tylko masę i budowę ciała, stan zdrowia i wyniki badań laboratoryjnych pacjenta, ale także upodobania smakowe, styl życia, poziom aktywności ruchowej, umiejętności kulinarne, nietolerancje pokarmowe. W rezultacie ułożona przeze mnie dieta jest skuteczna, zdrowa i bezpieczna.

Żaden pacjent nie otrzymuje jadłospisów na poczekaniu  w trakcie wizyty.

Moim priorytetem jest bezpośrednia pomoc dietetyczna. Indywidualny program dietetyczny tworzę dla pacjenta po dokładnej analizie wyników badań oraz szczegółowej konsultacji. Skorzystanie z moich usług nie wiąże się z kupnem jakichkolwiek preparatów dietetycznych lub innych. Specjalizuję się w doradztwie dietetycznym i nie zajmuję się działalnością handlową.


Współpracuję z wieloma lekarzami i specjalistami z innych dziedzin medycyny, dzięki czemu jestem w stanie zaproponować moim pacjentom kompleksowe rozwiązania dietetyczno-terapeutyczne.

Nieustannie się rozwijam, jestem aktywnym uczestnikiem branżowych szkoleń, konferencji, biorę udział w kursach doskonalenia zawodowego organizowanych zarówno przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk, jak również inne placówki dydaktyczne, uczelnie wyższe.


Sieć poradni dietetycznych Dobry Dietetyk tworzą doświadczeni dietetycy, którzy dzięki innowacyjnym rozwiązaniom informatycznych pozostają w stałym kontakcie. Działamy wspólnie tym samym celu, kierujemy się podobnymi wartościami, wymieniamy się doświadczeniami zawodowymi i cennymi wskazówkami.


Nasi pacjenci wybierają nasze poradnie dietetyczne, dzięki temu, że wiedzą, że mogą spodziewać najwyższego poziomu merytorycznego naszych programów dietetycznych oraz ich znakomitego wydania.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe