Opinie pacjentów

Współpraca z Panią Eweliną jest rewelacyjna. Dzięki niej moje życie się zmieniło. W ciągu pięciu miesięcy zrzuciłem 20 kilogramów. Polecam :)

Grzegorz

Poznaj inną historię

Wspaniała przemiana Ani, -12kg, zmiana z rozmiaru 40 na 36!

Zawzięta, uparta i konsekwentna — te cechy na pewno idealnie opisuję postawę Ani w walce o lepszą sylwetkę. Ania zawitała u mnie w marcu, pełna obaw i niepokoju. Poradziła sobie jednak IDEALNIE. Nie odpuszczała nawet w trudnych chwilach, zaciskała zęby i nie ulegała pokusom. Czy było warto? Nie ulega wątpliwości — zdjęcia mówią same za siebie! :)

czytaj więcej

-50kg Pana Marka!

  • Marek (44l.), Sieradz
  • 50kg w 1 rok
  • Mężczyzna
  • 23 lutego, 2018

Poznajcie Pana Marka - prowadziwego wojownika, z którego nie jedna osoba powinna brać przykład.


Pacjent zrzucił 50kg w ciągu roku i całkowicie zmienił swoje życie. Nie było łatwo, w końcu nawyki żywieniowe, a raczej ich brak doprowadził Pana Marka do wagi 170kg!

Pan Marek trafił do mojego gabinetu około rok temu. Na początku dość nieufnie i z dozą rezerwy podchodził do kuracji, jednak ciągle pogarszający się stan zdrowia niemal zmusił Pacjenta do walki.

Początki były trudne: chorobliwe myślenie o jedzeniu, sny o posiłkach, głód (żołądek był mocno roziciągnęty) oraz walka z pschiką nie pomagały w kuracji. Jednak mimo wszelkich przeszkód Pacjent trzymał się wzorowo i pierwsze tygodnie pokazały rewelacujne efekty.

Jak sam Pan Marek mówi to wszystko nie udałoby się bez wsparcia Żony i dzieci, którzy dopingowali na każdym kroku.

Po roku udało się wrzucić 50g, co spowodowało znaczą poprawnę stanu zdrowia oraz komfortu życia.

To nie koniec walki Pana Marka, mamy na celu jeszcze kilka kilogramów.

 

GRATULUJĘ! :)

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe