Opinie pacjentów

Bardzo profesjonalne, rzetelne i indywidualne podejście do klienta. Plan żywieniowy, który nie tylko skutecznie odchudzał ale był przy tym smaczny i nieskomplikowany. Z miłą chęcią dołączę do osób, które wystawiły pozytywny komentarz.

Lidia

Poznaj inną historię

Rewelacyjna metamorfoza Kuby! -20kg w 5 miesięcy

Czy to nie fantastyczny efekt? -20kg w 5 miesięcy - tyle schudł mój dzielny pacjent Kuba. Gdy Kuba do mnie trafił był pełen obaw i niepewny, czy podoła diecie. Jednak już po kilku dniach uwierzył, że mu się uda. Czy było łatwo? Nie zawsze. Czy było warto? Bez wątpienia! Jestem pod wrażeniem samozaparcia i przede wszystkim psychicznej zmiany nawyków. Konkretnie stosowanie diety i konkretne efekty - tak to właśnie wyglądało u Kuby.

czytaj więcej

-50kg Pana Marka!

  • Marek (44l.), Sieradz
  • 50kg w 1 rok
  • Mężczyzna
  • 23 lutego, 2018

Poznajcie Pana Marka - prowadziwego wojownika, z którego nie jedna osoba powinna brać przykład.


Pacjent zrzucił 50kg w ciągu roku i całkowicie zmienił swoje życie. Nie było łatwo, w końcu nawyki żywieniowe, a raczej ich brak doprowadził Pana Marka do wagi 170kg!

Pan Marek trafił do mojego gabinetu około rok temu. Na początku dość nieufnie i z dozą rezerwy podchodził do kuracji, jednak ciągle pogarszający się stan zdrowia niemal zmusił Pacjenta do walki.

Początki były trudne: chorobliwe myślenie o jedzeniu, sny o posiłkach, głód (żołądek był mocno roziciągnęty) oraz walka z pschiką nie pomagały w kuracji. Jednak mimo wszelkich przeszkód Pacjent trzymał się wzorowo i pierwsze tygodnie pokazały rewelacujne efekty.

Jak sam Pan Marek mówi to wszystko nie udałoby się bez wsparcia Żony i dzieci, którzy dopingowali na każdym kroku.

Po roku udało się wrzucić 50g, co spowodowało znaczą poprawnę stanu zdrowia oraz komfortu życia.

To nie koniec walki Pana Marka, mamy na celu jeszcze kilka kilogramów.

 

GRATULUJĘ! :)