Opinie pacjentów

Pani Ewelina doskonale potrafi właściwą drogą dotrzeć do pacjenta! Dieta, którą mi opracowała nie była w żaden sposób kłopotliwa, była urozmaicona, dopasowana do moich upodobań, no i nie chodziłam głodna !!!! Zawsze jest uśmiechnięta, cierpliwa, gotowa do udzielenia rad i naniesienia ewentualnych poprawek w jadłospisie!! Dzięki Pani Ewelinie schudłam prawie 18 kg. Polecam z pełnym przekonaniem wszystkim, którzy chcą zmienić sposób żywienia na zdrowy i dziękuję jeszcze raz za wsparcie!!!!

Małgorzata (61 l.)

Poznaj inną historię

Schudłam 22kg i znajomi nie poznają mnie na ulicy!

Niesamowita przemiana. Upór i konsekwencja w dążeniu do celu zaowocowały pięknym wynikiem : - 22kg! Pacjentka zawitała u mnie w wakacje 2016r. Dziś jest luty, a Pani Agnieszka zakończyła kurację z ogromnym sukcesem. Patrząc na zdjęcie sprzed pół roku trudno uwierzyć, że to ta sama osoba. To nie tylko spadek kilogamów, ale również większa pewność siebie oraz przypływ energii na co dzień. Znajomi nie pozają Pani Agnieszki na ulicy, a cała garderoba uległa kompletniej wymienie.

czytaj więcej

-10kg - zdumiewający spadek wagi u Pacjentki

  • Ania (23l.), Łask
  • 10kg w 8 miesięcy
  • Kobieta
  • 15 marca, 2018

Recepta na sukces? Silna wola, motywacja, konsekwencja, dieta i ćwiczenia. Efekt? Jak na załączonym zdjęciu.

A tutaj kilka słów odnośnie diety od samej Pacjentki

 

Przed rozpoczęciem diety czułam się zmęczona, śpiąca brakowało mi sił i energii.

Podczas każdej wizyty Pani Ewelina pytała się na co mam ochotę jakie produkty lubię.

Przygotowanie diety zajęło mi bardzo mało czasu. Dieta była bardzo smaczna, zawierała wszystkie produkty jakie lubię, była dostosowana do mojego trybu życia. Posiłki mogłam zabierać ze sobą wszędzie do pracy, na studia, w trasę.

Nauczyłam się jak poprawnie komponować posiłki. Zmieniłam nawyki żywieniowe. Będąc na diecie nie odczuwałam uczucia głodu śmiało mogę powiedzieć, że jadłam dużo więcej a i tak na wadze ubywało. ;-)

Bywały gorsze chwilę ale zawsze mogłam liczyć na pomoc, wsparcie ze strony Pani Eweliny. Zaczęłam dużo więcej ćwiczyć.

 

Teraz po zakończeniu diety i zmianie wagi o 10 kg czuję się dużo lepiej, mam dużo siły i energii.

Jestem bardzo wdzięczna Pani Ewelinie za pomoc i jak najbardziej polecam wizytę każdemu kto chciałby zmienić sobie i swoje życie!

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe