Opinie pacjentów

Współpracę z Panią Eweliną oceniam 10/10, bardzo profesjonalne i pozytywne podejście do klienta - indywidualne co bardzo się ceni. Miła, otwarta i ciepła osoba, dzięki, której do osiągnięcia mojego celu zostało już niewiele. Nie jest to koniec mojej współpracy z Panią Eweliną i bardzo mnie to cieszy ponieważ dzięki niej, pomijając cele wagowe, w końcu zaczęłam odżywiać się tak jak powinnam, zdrowo i pysznie - na diecie od Pani Eweliny czuję się świetnie, odzyskałam energię i widzę poprawę w kondycji ...

Agata

Poznaj inną historię

-50kg Pana Marka!

Poznajcie Pana Marka - prowadziwego wojownika, z którego nie jedna osoba powinna brać przykład. Pacjent zrzucił 50kg w ciągu roku i całkowicie zmienił swoje życie. Nie było łatwo, w końcu nawyki żywieniowe, a raczej ich brak doprowadził Pana Marka do wagi 170kg!

czytaj więcej

10-letni chłopak Tomek zrzucił 11kg

  • Tomek (10l.), Sieradz
  • 11kg 4 miesiące
  • Mężczyzna
  • 10 kwietnia, 2019

Na początku roku do mojego gabinetu trafił  razem z Mamą 10-letni Tomek. Dzięki niezwykłej mobilizacji, zaagażowaniu i silnej woli udało się obniżyć wagę o 11kg. Chcecie poznać realcję z diety od strony Tomka i jego Mamy?

Mój syn odkąd pamiętam lubił jeść wszystko.

Problemy zaczęły się już gdy miał 6 lat jadł coraz więcej i w efekcie tył . Oczywiście były próby zabraniania, kontrolowania. Spowodowało to, że Tomek brał co się dało, chował się pod stołem i jadł. Końcowy efekty był taki że mój syn przestał przeżuwać tylko połykał.

W tym czasie odpuściłam i tak przeleciało 4 lata. Tomek doszedł do wagi 73 kg w wieku 10 lat. Zaczęły się poważne rozmowy. Tomek sam bardzo chciał schudnąć, gdyż dzieci w szkole coraz bardziej mu dokuczały, wstydził przebierać się na WF, nie potrafiliśmy dostać ubrań takich jak Tomek chciał. 

Zaczęłam wtedy szukać pomocy bo wiedziałam że Tomek potrzebuje fachowca. Kogoś kto będzie potrafił go motywować i znalazłam Panią Ewelinę.

Muszę szczerze powiedzieć, że gdyby nie rozmowa z Panią Eweliną to Tomek poddał by się na starcie. Kiedy zobaczyłam dietę byłam trochę zdziwiona, jeżeli chodzi o porcje i o samo jedzenie. Sama nie zdawałam sobie sprawy, że można jeść dużo odchudzając się . Jedzenie było pyszne, bardzo szybkie w przygotowaniu. Obiady robiłam dla całej rodziny, takie jak Tomek miał w diecie. Było również ciężkie momenty ,ale byliśmy cały czas w kontakcie z Panią Ewelina i naprawdę słowa Pani Eweliny bardzo podnosiły Tomka na duchu.

I udało się Tomek schudł 11 kilo na dzień dzisiejszy waży już 62 kilogramy i jest ogromna różnica. Tomek już sam wie co może a czego nie i to jest najważniejsze bo to znaczy ze zmieniły się jego nawyki . 

Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Ewelinie - to naprawdę świetny dietetyk. Mogę tylko żałować, że nie trafiłam tam wcześniej, ale z drugiej strony nigdy nie jest za późno na zmiany... 

W przypadku Tomka to zmiana wyglądu, samopoczucia oraz samooceny zmiana na lepsze.

Jestem z niego bardzo dumna i bardzo wdzięczna Pani Ewelinie.

DZIĘKUJEMY .

Szczęśliwa mama