Opinie pacjentów

Poleciłabym Pania Eweline każdemu! Naprawde super! Przepisy przepyszne i łatwe do przygotowania. Pani Ewelina zdecydowanie wie co robi :)

Ma

Poznaj inną historię

Schudłam 15kg przy karmieniu piersią

Poznajcie Panią Edytę. Pacjentka trafiła do mnie w sierpniu pełna niepewności, czy dietę można stosować przy karmieniu piersią. Pełna zawziętości i silnej woli rozpoczęła walkę. Ciągle zabiegana Mama dwójki dzieci spisała się rewelacyjnie. Początkowa waga to 77,3kg, a obecna 62,7kg.

czytaj więcej

Agnieszka i jej nowe ciało po zrzuceniu 8kg

  • Agnieszka (27l.), Sieradz
  • 8kg w 4 miesiące
  • Kobieta
  • 09 marca, 2018

Agnieszka od samego początku konkretnie podeszła do tematu odchudzania. Pilnie stosowała dietę, ćwiczyła i cierpliwie czekała na efekty.

Tempo redukcji wagi jest u każdego indywidualne. Często Pacjenci porównują swoje wyniki do wyników kolegów, koleżanek. Jest to ogromnym błędem i może nas tylko wpędzać w dodatkowy stres.

Agnieszka wiedziała, że na spadek tkanki tłuszczowej wymaga czasu i konsekwencji. Jestem dumna z osiągnięci tak fantastycznej przemiany przez Pacjentkę!

A co na temat diety mówi sama Agnieszka?

Moja motywacją do pójścia na pierwszą wizytę była chęć poprawy swojego wyglądu oraz zdrowia.

Przed wizytą wcale się nie stresowałam, wręcz przeciwnie. Nie mogłam doczekać się startu diety.

Początek, jak i cały okres mojej metamorfozy przebiegał w sumie bez żadnych większych przeszkód. Wyjątkiem były Święta, ale zaraz po nich wskoczyłam z powrotem do diety.

Także wszystko zależy od samozaparcia, ale też w dużej mierze od motywacji ze strony dietetyka. Bardzo dobrze wspominam każdą wizytę. Pozytywna energia która bije od Ciebie dawała mi jeszcze większego kopa do działania i do nie poddawania się. I co? Było warto! Nauczyłam się jak należy się zdrowo odżywiać. Zrzuciłam 8kg i to w zasadzie bez żadnego problemu.

Jedzenie na diecie było bardzo smaczne i nie były to małe porcje. Także głodna nie chodziłam.
Teraz kiedy dieta dobiegła końca , żal się rozstawać z Tobą, ale będę Cię polecać wszystkim.