Opinie pacjentów

Bardzo dziękuję Pani Ewelinie za niesamowitą pomoc i troskę , którą mnie otoczyła w czasie kuracji. Nie było łatwo powstrzymać się od jedzenia moich ulubionych smakołyków, ale dla takiej osoby jak Pani Ewelina, warto się poświęcić. Schudłam już 4 kg i jestem w połowie drogi. Już cieszę się ogromnie z widocznych efektów. Dziękuję :)

Misiu

Poznaj inną historię

Wspaniały wynik p. Julity -13kg

Brakuje Wam motywacji i bodźca do zmian? Przeczytajcie historię p. Julity i jej walki o szczuplejszą sylwetkę.

czytaj więcej

Agnieszka i jej nowe ciało po zrzuceniu 8kg

  • Agnieszka (27l.), Sieradz
  • 8kg w 4 miesiące
  • Kobieta
  • 09 marca, 2018

Agnieszka od samego początku konkretnie podeszła do tematu odchudzania. Pilnie stosowała dietę, ćwiczyła i cierpliwie czekała na efekty.

Tempo redukcji wagi jest u każdego indywidualne. Często Pacjenci porównują swoje wyniki do wyników kolegów, koleżanek. Jest to ogromnym błędem i może nas tylko wpędzać w dodatkowy stres.

Agnieszka wiedziała, że na spadek tkanki tłuszczowej wymaga czasu i konsekwencji. Jestem dumna z osiągnięci tak fantastycznej przemiany przez Pacjentkę!

A co na temat diety mówi sama Agnieszka?

Moja motywacją do pójścia na pierwszą wizytę była chęć poprawy swojego wyglądu oraz zdrowia.

Przed wizytą wcale się nie stresowałam, wręcz przeciwnie. Nie mogłam doczekać się startu diety.

Początek, jak i cały okres mojej metamorfozy przebiegał w sumie bez żadnych większych przeszkód. Wyjątkiem były Święta, ale zaraz po nich wskoczyłam z powrotem do diety.

Także wszystko zależy od samozaparcia, ale też w dużej mierze od motywacji ze strony dietetyka. Bardzo dobrze wspominam każdą wizytę. Pozytywna energia która bije od Ciebie dawała mi jeszcze większego kopa do działania i do nie poddawania się. I co? Było warto! Nauczyłam się jak należy się zdrowo odżywiać. Zrzuciłam 8kg i to w zasadzie bez żadnego problemu.

Jedzenie na diecie było bardzo smaczne i nie były to małe porcje. Także głodna nie chodziłam.
Teraz kiedy dieta dobiegła końca , żal się rozstawać z Tobą, ale będę Cię polecać wszystkim.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe