Opinie pacjentów

Pani Ewelina jest przesympatyczną osobą, godnym polecenia dietetykiem. Dzięki niej schudłam 15 kg. Przepisy są proste do przygotowania, produkty łatwo dostępne.Jestem bardzo zadowolona z jej pomocy, ponieważ ma indywidualne podejście do pacjenta. Na pewno będę polecać wszystkim znajomym, którzy będą w takiej potrzebie jak ja. :)

Małgorzata

Poznaj inną historię

Niesamowita metamorfoza Gosi -33kg w rok i całkiem nowy wizerunek

Gosia swoją przygdę z odchudzaniem rozpoczęła w lutym 2018r. Po roku starań, poświęceń i walki osiągnięła niesamowity wynik -33kg. A co o kuracji opowiada sama Pacjentka? Poniżej relacja. :)

czytaj więcej

Ania zrzuciła 40kg i zmieniła komfort życia

  • Ania (28l.), Kalisz
  • 40kg w 1 rok
  • Kobieta
  • 26 lipca, 2019

Chcecie dowiedzieć się jak Ania zrzuciła 40kg i zmieniła swoje życie?

Poniżej kilka słów od samej Pacjentki.

Jak wielu ludzi tak i ja zdecydowałam się na dietę ponieważ chciałam pozbyć się kilogramów z którymi walczyłam od kilku lat. Widziałam postępu mojej młodszej siostry, która zaczęła kilka tygodni wcześniej przygodę z odchudzaniem u p. Eweliny. Efekt był widoczny bardzo szybko. to dało mi motywację i postanowiłam spróbować. Dziś wiem że było warto, efekt był widoczny bardzo szybko.

Na pierwszej wizycie byłam bardzo sceptycznie nastawiona do diety. Nie wierzyłam że może się udać. Nie jednokrotnie próbowałam różnych diet, bezskutecznie. Jeśli nawet udało się zrzucić kilka kilogramów to niestety bardzo szybko wróciły. Druga wizyta zmieniła moje nastawienie do diety o 360 stopni. Efekt był widoczny bardzo szybko. Uwierzyłam że mogę coś zmienić w swoim życiu
na lepsze że znalazłam to czego szukałam.

 

Co do kuracji nie mogę powiedzieć że było łatwo. Były lepsze i gorsze dni. Raz było z górki raz pod górkę. Wszystko było ok kiedy waga spadała.Niestety były też momenty kiedy po tygodniu wchodziłam na wagę i nie widziałam utraty wagi,  a zdarzało się też że przybrałam na wadze. Co wtedy? Przychodziły chwile słabości ale wiara pozostawała.
 

Co czuje?  Czuję ulgę z kilku powodów. Po pierwsze pozbyłam się kilogramów z którymi walczyłam od lat. Nabrałam pewności siebie.
Uwierzyłam, że nie możliwe może być możliwe. Dziś z chęcią idę na zakupy mam w czym wybierać kupuje to co chce... Moje samopoczucie bardzo się poprawiło i to psychiczne jak i fizyczne.

 

Kiedyś przeczytałam bardzo ważna i mądra sentencje dotyczącą odchudzania.."Jeszcze nie ma genialnego leku na utratę wagi, ZA TO MNIEJ W BRZUCHU, A WIĘCEJ RUCHU A EFEKT PRZYJDZIE SAM".
 

Polecam wszystkim którzy mają problem z nadwagą aby spróbowali to nic nie kosztuje. Tu można stracić tylko kilogramy a chyba o to chodzi. Pod okiem Pani Eweliny schudłam ponad 40 kilogramów. Jem co lubię do niczego się nie zmuszam i chudnę.
WARTO SPRÓBOWAĆ!