Opinie pacjentów

Pani Ewelina to bardzo sympatyczna i profesjonalna kobieta. Moim celem było schudnięcie i ustabilizowanie swojej wagi. Dzięki Pani Ewelinie schudłam 48 kg. Dania, które miałam w diecie są bardzo dobrze rozpisane i łatwe do przygotowania. Serdecznie polecam Panią Ewelinę z całego serca i bardzo dziękuje.

Dieta

Poznaj inną historię

Niezwykła przemiana Marty poprzez zrzucenie 12,2kg

Poznajcie Panią Martę - wytrwałą wojowniczkę w walce o lepszą sylwetkę. Wąska talia, szczupłe uda - kto z nas nie marzy o takiej figurze. Motywacji na pewno doda każdemu przemiana Pani Marty, która w pół roku zrzuciła 12,2kg. Dodam, że oprócz diety były włączone ćwiczenia kilka razy w tygodniu.

czytaj więcej

Niebywała przemiana Pani Darii - 20kg

  • Daria (24l.), Sieradz
  • 20kg w 7 miesięcy
  • Kobieta
  • 24 sierpnia, 2018

Pani Daria to zawzięta i systematyczna osoba. Swoją ciężką pracą  osiągnęła niesamowity efekt, a mianowicie pozbyła się zbędnych 20kg.

Poniżej w kilku słowach Pani Daria opowiada o swojej metamorfozie.

 

Zdecydowałam się na dietę, ponieważ czułam że rok 2018 to będzie idealny czas na rewolucje w moim życiu. A od czego zacząć zmiany, jak nie od utraty zbędnych kilogramów?

Nie mogłam się doczekać pierwszej wizyty, a tuż po niej odliczałam minuty do rozpoczęcia diety.

Początki wcale nie były tak trudne, jak się tego spodziewałam. Nie umierałam z głodu, nie wydawałam fortuny na zakupy, składniki potraw wcale nie zmieniły się aż tak radykalnie.

Musiałam pożegnać się z paroma złymi nawykami, ale dla chcącego nic trudnego. :)

Dziś jestem 20 kg lżejsza, mniej zmęczona i bardziej pewna siebie, a to jeszcze nie koniec walki ze zbędnymi kilogramami.

Wspaniale jest nosić ubrania, o których w poprzednie lato mogłam zapomnieć, a miny znajomych, którzy dawno mnie nie widzieli - bezcenne! :)
 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe