Opinie pacjentów

Pani Ewelina jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Super dietetyk. Polecam bardzo gorąco. Pełen profesjonalizm.

Darek Szewczyk

Poznaj inną historię

Niesamowita przemiana Tomka - 20kg

Pan Tomek rozpoczął dietę tuż po Świętach Bożego Narodzenia 2017r. We wrześniu 2018r. może się pochwali wspaniałym wynikiem, a mianowicie zrzuceniem 20kg. Na ten rewelacyjny wynik składa się systematyczność, silna wola i ciężka praca Pana Tomka. Wizualnie różnica jest ogromna, poprawiło się również samopoczucie. Gratulacje! :) Poniżej kilka słów na temat kuracji z perspektywy Pacjenta.

czytaj więcej

Niebywała przemiana Pani Darii - 20kg

  • Daria (24l.), Sieradz
  • 20kg w 7 miesięcy
  • Kobieta
  • 24 sierpnia, 2018

Pani Daria to zawzięta i systematyczna osoba. Swoją ciężką pracą  osiągnęła niesamowity efekt, a mianowicie pozbyła się zbędnych 20kg.

Poniżej w kilku słowach Pani Daria opowiada o swojej metamorfozie.

 

Zdecydowałam się na dietę, ponieważ czułam że rok 2018 to będzie idealny czas na rewolucje w moim życiu. A od czego zacząć zmiany, jak nie od utraty zbędnych kilogramów?

Nie mogłam się doczekać pierwszej wizyty, a tuż po niej odliczałam minuty do rozpoczęcia diety.

Początki wcale nie były tak trudne, jak się tego spodziewałam. Nie umierałam z głodu, nie wydawałam fortuny na zakupy, składniki potraw wcale nie zmieniły się aż tak radykalnie.

Musiałam pożegnać się z paroma złymi nawykami, ale dla chcącego nic trudnego. :)

Dziś jestem 20 kg lżejsza, mniej zmęczona i bardziej pewna siebie, a to jeszcze nie koniec walki ze zbędnymi kilogramami.

Wspaniale jest nosić ubrania, o których w poprzednie lato mogłam zapomnieć, a miny znajomych, którzy dawno mnie nie widzieli - bezcenne! :)