Opinie pacjentów

Witam serdecznie! Chciałabym podziękować Pani Ewelinie za wspaniałą współpracę. Polecam wszystkim z korzystania z jej pomocy. Jest miła, kontaktowa i przede wszystkim podchodzi bardzo indywidualnie do każdej osoby. W diecie nie znajdziemy produktów, których nie lubimy. Pani Ewelina opracowuje plan dokładnie według naszych upodobań. Jest zdrowo i pysznie. Polecam :)

Asia

Poznaj inną historię

Rewelacyjny sukces: -6kg mniej u dziwięcioletniej Nikoli

Do mojego gabinetu coraz częściej trafiają dzieci. Nie ma co się dziwić: słodkości kuszą na każdym kroku, a komputer jest dużo bardziej atrakcyjny niż zabawa na dworze. Warto reagować jak najwcześniej dopóki problem nie urośnie do dużej skali. Tak właśnie zrobiła Mama 9letniej Nikoli, Pani Justyna. Kuracja zakończyła się rewelacyjnym wynikiem. Nikola dopingowana i pilnowana przez Mamę radziła sobie świetnie, co przełożyło się na sukces. Poniżej Pani Justyna opowiada kilka słów o przebytej kuracji.

czytaj więcej

Niesamowita metamorfoza Gosi -33kg w rok i całkiem nowy wizerunek

  • Gosia (30l.), Łask
  • 33 kg w 1 rok
  • Kobieta
  • 15 marca, 2019

Gosia swoją przygdę z odchudzaniem rozpoczęła w lutym 2018r. Po roku starań, poświęceń i walki osiągnięła niesamowity wynik -33kg.

A co o kuracji opowiada sama Pacjentka? Poniżej relacja. :)

Zbliżała się moja 30-stka, uznałam, że najwyższy czas coś zmienić w swoim życiu. Zachęcona opiniami o pani Ewelinie i pod namową mamy postanowiłam spróbować. Przy okazji namówiłam siostrę żeby wybrała się razem ze mną. Siostra Marta zrzuciła 13kg. Wiedziałam, że sama nie dam rady schudnąć, gdyż wcześniej wiele razy się odchudzałam, raz z większym, raz mniejszym efektem, ale waga zawsze wracała z nadwyżką, bo były to diety bardzo rygorystyczne, a całe życie głodnym się nie da chodzić.

Na pierwszej wizycie po zważeniu i rozmowie z panią Eweliną (cudowną, ciepłą, kompetentną osobą) wiedziałam, że muszę się wziąć do roboty i zrobić coś ze swoja wagą. Zostałyśmy zapytane o to co lubimy, czego nie lubimy, jaki prowadzimy tryb życia, aby dieta nie była udręką, ale żebym zmieniła nastawienie do jedzenia oraz swoje złe nawyki żywieniowe.

Najbardziej kłopotliwe było dla mnie jedzenie o konkretnych porach dniach, bo wcześniej potrafiłam jeść dwa posiłki ale bardzo duże, ale do wszystkiego się można przyzwyczaić, a teraz mój organizm tak wpadł w rytm, że gdy zbliżają się godziny jedzenia już wiem bez patrzenia na zegarek. Posiłki są bardzo proste w wykonaniu, szybkie, a przede wszystkim smaczne, nie jestem głodna, a czasami wręcz mam wrażenie, że jestem aż za syta.

Oczywiste jest to, że w czasie diety trafiały się trudniejsze chwile, jak np. święta, gdzie jadło się wszystko, ale najważniejsze, jak zawsze powtarzała pani Ewelina, żeby zaraz po brać się ponownie w garść i nie zaprzepaścić tego co już się osiągnęło.

Przez całą dietę miałam ogromne wsparcie, co tydzień meldowałam mailowo swoje wyniki, zawsze dostałam odpowiedź z wielką dawką motywacji, dobrym słowem, co dawało kopa żeby walczyć, ze warto, ze robię to dla siebie, swojego wyglądu i swojego zdrowia.

Teraz gdy ważę 33 kg mniej czuję się wspaniale, lekko, jestem o wiele bardziej pewna siebie. Teraz kiedy idę do sklepu kupić jakiś ciuch, przymierzam i kupuję to co mi się podoba. Wcześniej wchodziłam do sklepu i szukałam ciuchów, które były w moim rozmiarze, a było to ciężkie zadanie i niekoniecznie były to ubrania które mi się podobały i były odpowiednie dla osoby w moim wieku.

Bardzo polecam usługi pani Eweliny i jestem jej bardzo wdzięczna, bo jestem pewna, że bez jej pomocy nie osiągnęłabym z całą pewnością tego co osiągnęłam.