Opinie pacjentów

Witam! Na wizytę u Pani Eweliny zgłosiłam się dzięki pozytywnej opinii znajomej. Moim największym problemem była bezsenność, a dodatkowo chciałam zrzucić troszkę kilogramów. Bardzo dokładnie przeanalizowałyśmy mój jadłospis i okazało się, iż moje problemy z bezsennością wynikają z nieprawidłowej diety. Pani Ewelina rozłożyła mi posiłki tak, by uwzględniały zarówno mój rozkład dnia, jak i to co lubię. Już po tygodniu zaczęłam lepiej sypiać, do tego pozbyłam się uciążliwych wzdęć i problemów z zaparciami. Dodatkowo udało się też zgubić kilka kilogramów. ...

Agnieszka

Poznaj inną historię

Schudłam 20kg i zmieniłam swoje życie

Pani Ula trafiła do mnie w grudniu 2015 roku. Rozpoczęłyśmy kurację tuż przed... Świętami Bożego Narodzenia. :) Da się nawet w tym okresie? Oczywiście! Czas rozpoczęcia diety tak naprawdę nie jest zasadniczy w osiągnięciu efektów. Pokusy będą zawsze, a na sukces składa się długofalowe stosowania zaleceń, silna wolna i motywacja. Pacjentka podeszła do tematu bardzo poważnie i ściśle stosowała zalecenia. Nawet gdy coś nie wyszło to kolejnego dnia kontynuowała walkę. Lepsze, gorsze dni? Zdarzają się każdemu. W całym chaosie codziennych zdarzeń musimy znaleźć swój złoty środek i nie popadać w skrajności. Zdrowe podejście daje długofalowe efekty. Przed Panią Ulą druga część walki - utrzymanie sylwetki. Kluczem jest nastawienie psychiczne, zmiany żywieniowe na stałe i traktowanie diety nie jako wyrzeczenie, a sposób na życie.

czytaj więcej

Niesamowita metamorfoza Gosi -33kg w rok i całkiem nowy wizerunek

  • Gosia (30l.), Łask
  • 33 kg w 1 rok
  • Kobieta
  • 15 marca, 2019

Gosia swoją przygdę z odchudzaniem rozpoczęła w lutym 2018r. Po roku starań, poświęceń i walki osiągnięła niesamowity wynik -33kg.

A co o kuracji opowiada sama Pacjentka? Poniżej relacja. :)

Zbliżała się moja 30-stka, uznałam, że najwyższy czas coś zmienić w swoim życiu. Zachęcona opiniami o pani Ewelinie i pod namową mamy postanowiłam spróbować. Przy okazji namówiłam siostrę żeby wybrała się razem ze mną. Siostra Marta zrzuciła 13kg. Wiedziałam, że sama nie dam rady schudnąć, gdyż wcześniej wiele razy się odchudzałam, raz z większym, raz mniejszym efektem, ale waga zawsze wracała z nadwyżką, bo były to diety bardzo rygorystyczne, a całe życie głodnym się nie da chodzić.

Na pierwszej wizycie po zważeniu i rozmowie z panią Eweliną (cudowną, ciepłą, kompetentną osobą) wiedziałam, że muszę się wziąć do roboty i zrobić coś ze swoja wagą. Zostałyśmy zapytane o to co lubimy, czego nie lubimy, jaki prowadzimy tryb życia, aby dieta nie była udręką, ale żebym zmieniła nastawienie do jedzenia oraz swoje złe nawyki żywieniowe.

Najbardziej kłopotliwe było dla mnie jedzenie o konkretnych porach dniach, bo wcześniej potrafiłam jeść dwa posiłki ale bardzo duże, ale do wszystkiego się można przyzwyczaić, a teraz mój organizm tak wpadł w rytm, że gdy zbliżają się godziny jedzenia już wiem bez patrzenia na zegarek. Posiłki są bardzo proste w wykonaniu, szybkie, a przede wszystkim smaczne, nie jestem głodna, a czasami wręcz mam wrażenie, że jestem aż za syta.

Oczywiste jest to, że w czasie diety trafiały się trudniejsze chwile, jak np. święta, gdzie jadło się wszystko, ale najważniejsze, jak zawsze powtarzała pani Ewelina, żeby zaraz po brać się ponownie w garść i nie zaprzepaścić tego co już się osiągnęło.

Przez całą dietę miałam ogromne wsparcie, co tydzień meldowałam mailowo swoje wyniki, zawsze dostałam odpowiedź z wielką dawką motywacji, dobrym słowem, co dawało kopa żeby walczyć, ze warto, ze robię to dla siebie, swojego wyglądu i swojego zdrowia.

Teraz gdy ważę 33 kg mniej czuję się wspaniale, lekko, jestem o wiele bardziej pewna siebie. Teraz kiedy idę do sklepu kupić jakiś ciuch, przymierzam i kupuję to co mi się podoba. Wcześniej wchodziłam do sklepu i szukałam ciuchów, które były w moim rozmiarze, a było to ciężkie zadanie i niekoniecznie były to ubrania które mi się podobały i były odpowiednie dla osoby w moim wieku.

Bardzo polecam usługi pani Eweliny i jestem jej bardzo wdzięczna, bo jestem pewna, że bez jej pomocy nie osiągnęłabym z całą pewnością tego co osiągnęłam. 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe