Opinie pacjentów

Pani Ewelina nie tylko wyciągnęła mnie z dość dużej niedowagi, ale również zmieniła moje podejście do żywienia. Jest bardzo ciepłą osobą, do której można w każdej chwili zgłosić się o pomoc. Poza tym od początku we mnie wierzyła co daje ogromną motywacje.

Zuzia

Poznaj inną historię

Schudłam 22kg i znajomi nie poznają mnie na ulicy!

Niesamowita przemiana. Upór i konsekwencja w dążeniu do celu zaowocowały pięknym wynikiem : - 22kg! Pacjentka zawitała u mnie w wakacje 2016r. Dziś jest luty, a Pani Agnieszka zakończyła kurację z ogromnym sukcesem. Patrząc na zdjęcie sprzed pół roku trudno uwierzyć, że to ta sama osoba. To nie tylko spadek kilogamów, ale również większa pewność siebie oraz przypływ energii na co dzień. Znajomi nie pozają Pani Agnieszki na ulicy, a cała garderoba uległa kompletniej wymienie.

czytaj więcej

Niesamowita przemiana Tomka - 20kg

  • Tomek (27l), Błaszki
  • 20kg w 9 miesięcy
  • Mężczyzna
  • 06 września, 2018

Pan Tomek rozpoczął dietę tuż po Świętach Bożego Narodzenia 2017r. We wrześniu 2018r. może się pochwali wspaniałym wynikiem, a mianowicie zrzuceniem 20kg.

Na ten rewelacyjny wynik składa się systematyczność, silna wola i ciężka praca Pana Tomka.

Wizualnie różnica jest ogromna, poprawiło się również samopoczucie.

Gratulacje! :)

Poniżej kilka słów na temat kuracji z perspektywy Pacjenta.

Na dietę zdecydowałem się, ponieważ moja nadwaga przeszkadzała mi w codziennym życiu.
Na początku nie wierzyłem, że mi się uda, lecz wizyta i rozmowa z Panią Eweliną przekonała mnie że warto spróbować.
Pierwsze dni były trudne, ponieważ stare nawyki tworzyły się latami wiec trudno było z nich zrezygnować tak z dnia na dzień.
 
Jednak z każdym kolejnym dniem było coraz lepiej. Kiedy waga spadała i efekty było widać gołym okiem nabierałem coraz większej motywacji do dalszej walki.
Po redukcji wagi czuję się świetnie. Nie odczuwam ciągłego zmęczenia i moje samopoczucie jest dużo lepsze. Jestem wdzięczny za pomoc i motywację do utraty zbędnych kilogramów.
Bardzo dziękuję Pani Ewelino.