Opinie pacjentów

Polecam z całego serca. Przepisy Pani Eweliny są świetne, proste w przygotowaniu, smaczne, różnorodne. Jem to co lubię i kompletnie nie czuje ze jestem na diecie, a najważniejsze ze kilogramy spadają i czuje się super. Naprawdę polecam osobom które wiele razy próbowały się odchudzać, a im nie wychodziło. Tym razem jest inaczej. I nie żałuję. Pani Ewelina czyni cuda !

Krystyna

Poznaj inną historię

-40kg na 40 urodziny p. Moniki

Pani Monika trafiła do mnie w marciu 2018r. Niesamowity zapał oraz silna wolna sprawiły, że udało nam się osiągnąć rewelacyjny efekt. Choć nie zawsze było łatwo i los rzucał kłody na naszej dietetycznej drodze, udało się osiągnąć -40kg na wadze mniej na 40 urodziny Pacjentki. Poniżej kilka słów od samej p. Moniki.

czytaj więcej

Niezwykła przemiana Marty poprzez zrzucenie 12,2kg

  • Marta, (34l.), Sieradz
  • 12,2kg pół roku
  • Kobieta
  • 23 lutego, 2018

Poznajcie Panią Martę - wytrwałą wojowniczkę w walce o lepszą sylwetkę.

Wąska talia, szczupłe uda - kto z nas nie marzy o takiej figurze. Motywacji na pewno doda każdemu przemiana Pani Marty, która w pół roku zrzuciła 12,2kg. Dodam, że oprócz diety były włączone ćwiczenia kilka razy w tygodniu.

Co o przemianie mówi sama Pani Marta?

 

Z moja nadwaga walczę już on września 2016 roku. Waga jedna bardzo wolno spadała. Wszystko winiłam na niedoczynność tarczycy. Po rozmowie z przyjaciółka ona zaproponowała mi pójście do dietetyczki, którą sama wypróbowała.
Troce sceptycznie na początku podeszłam, gdyż już tyle czasu się starałam zrzucić zbędne kilogramy.
Jednak po wizycie i poznaniu Pani Eweliny zaczęłam wierzyć, że będzie dobrze! 
 
Muszę powiedzieć, że dieta była super smaczna i prosta do wykonania. Jednak to nie dieta to zmiana podejścia do jedzenia i zmiana swoich nawyków żywieniowych.
Najtrudniejsze jest przestawienie się, ale wszystko jest dopasowane pod dana osobę i już po tygodniu było dużo łatwiej. 
 
Od mojej pierwszej wizyty u Pani Eweliny już minęło pół roku i mogę śmiało powiedzieć, że to była najlepsza decyzja jaka kiedykolwiek podjęłam.
 
Przed rozpoczęciem diety czułam się ciągle zmęczona. Teraz jednak dużo energii. :)
 
Trzeba powiedzieć, że są co chwilę pokusy. I nie zawsze chce się człowiek zdrowo odżywiać, ale po dniu sobie myślisz czy warto zaprzepaścić ciężka prace, jaką już się włożyło? Odpowiedź to ZDECYDOWANIE NIE! 
 
Jednak dieta to nie wszystko! Trzeba się zabrać także do ćwiczeń. Ja ćwiczę od czterech do sześciu dni w tygodniu.
A efekty połączenia wspaniałej diety oraz ćwiczeń gołym okiem widać! 
 
Moja podróż do zdrowia i zdrowej sylwetki jeszcze się nie skończyła! Ale jestem wdzięczna Pani Ewelinie za totalne wsparcie!

 

 

 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe