Opinie pacjentów

Pani Ewelina powinna być wzorem dla innych dietetyków - sympatyczna, otwarta, rozmowna, inteligentna, wyrozumiała i co najważniejsze: jest profesjonalistką w swojej dziedzinie. Nigdy nie spotkałem osoby, która potrafiłaby tak zmotywować, jak Pani Ewelina (ciągły doping, "trzymacie kciuków" i udzielanie dodatkowych porad znacząco podnosiły morale). Dzięki perfekcyjnie dobranej diecie nie tylko rozwiązałem swój wagowy problem ale dodatkowo wzmocniłem cały organizm i poprawiłem swoje wyniki laboratoryjne; za co serdecznie dziękuję. Sam nigdy bym tego nie osiągnął. Pani Ewelina wie, że każdy pacjent ...

Piotr

Poznaj inną historię

10-letni chłopak Tomek zrzucił 11kg

Na początku roku do mojego gabinetu trafił  razem z Mamą 10-letni Tomek. Dzięki niezwykłej mobilizacji, zaagażowaniu i silnej woli udało się obniżyć wagę o 11kg. Chcecie poznać realcję z diety od strony Tomka i jego Mamy?

czytaj więcej

Rewelacyjna metamorfoza Marleny -28kg i zupełnie nowy wizerunek

  • Marlena (24l.), Łask
  • 28kg w niecały 1 rok
  • Kobieta
  • 16 lipca, 2019

Chcecie poznać historię niesamowicie dzielnej i zmobilizowanej Pacjentki Marleny?

Swoim uporem, silną wolną i stanowczością zgubiła 28kg.

 

 

Dlaczego zdecydowała się Pani na dietę?

Wielokrotnie próbowałam się odchudzać, korzystałam również z pomocy innych dietetyków/trenerów, ale pojawiał się efekt jo-jo lub rezygnowałam ze względu na brak efektów, monotonie w jedzeniu. Zdecydowałam się jeszcze raz podjąć próbę, gdy obca osoba w sklepie spytała mnie w którym miesiącu ciąży jestem. Postanowiłam sobie, że znajdę odpowiedniego dietetyka, który pomoże mi się zmienić na dobre.

 

 

 

Co czuła Pani przed i po pierwszej wizycie? 
 
Przed pierwszą wizytą obawiałam się, jak będzie wyglądać moja dieta. Myślałam sobie, że to będzie kolejna głodówka, w której nie będę umiała wytrwać. Po pierwszej wizycie już wiedziałam, jak odmienne podejście ma do tematu pani Ewelina, która jest profesjonalistką przez duże P. 
 
 
 
 
Jak przebiegała kuracja? (Ogólne odczucia).
 
Cały ten czas zmiany, ponieważ nie mogę tego okresu nazywać dietą, był dla mnie czystą przyjemnością i nieustanną nauką. Nauczyłam się, jak jeść i ile jeść, żeby waga spadała, zrozumiałam swoje dotychczasowe błędy i pracowałam nad nimi. Zawsze mogłam liczyć na wsparcie pani Eweliny, na dużą dawkę motywacji, na pochwały, na zmiany w jadłospisie, na dodatkowe przepisy i porady. W czasie całej zmiany nie czułam, że muszę to robić, ja tego chciałam z każdym dniem bardziej, każdych kolejnych jadłospisów nie mogłam się doczekać, każdej wizyty, każdego nowego dnia z coraz szczuplejszą figurą.
 
 
 
 
Co czuje Pani po zrzuceniu zbędnych kilogramów?  
 
RADOŚĆ. Czuję się zdrową, silną i piękną kobietą. Najważniejsze jest dla mnie to, że nie czuję potrzeby powrotu do dawnych nawyków - złych nawyków. Zakupy w sklepach odzieżowych nie są dla mnie już tak traumatyczne jak wcześniej, w końcu mogę kupować fajne ubrania, w których fajnie wyglądam ;) Uczę się siebie lubić, akceptować i być z siebie dumną.
 
Za każdym razem kiedy spoglądam w lustro, jestem sobie wdzięczna za to, że zaufałam pani Ewelinie od początku do końca. Ułożone jadłospisy za każdym razem trafiały w moje smaki. Wszystko było dopasowane do moich preferencji. Posiłki obfite, proste i szybkie w wykonaniu, nie odczuwałam monotonii. Bywały lepsze i gorsze momenty, ale motywacja pani Eweliny była tak ogromna, że nie poddawałam się i walczyłam dalej. 
Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe