Opinie pacjentów

P. Ewelina jest bardzo profesjonalną osoba o niesamowitej energii. Jej wiara i motywacja dodają siły do działania na każdy dzien. Dieta jest idealne dopasowana do upodobań pacjenta, nic nie dzieje się na siłę, lub wbrew woli dzięki czemu cały proces redukcji przebiegł bez problemu. Dzięki P. Ewelinie z przyjemnością patrzę w lustro i wiem ze nie ma rzeczy niemożliwych. Gorąco polecam, oraz z całego serca dziękuję !!! ;-)

Dominika -15kg

Poznaj inną historię

Niesamowita metamorfoza Gosi -33kg w rok i całkiem nowy wizerunek

Gosia swoją przygdę z odchudzaniem rozpoczęła w lutym 2018r. Po roku starań, poświęceń i walki osiągnięła niesamowity wynik -33kg. A co o kuracji opowiada sama Pacjentka? Poniżej relacja. :)

czytaj więcej

Wspaniały wynik p. Julity -13kg

  • Julita (24l.), Sieradz
  • 13 kg w 9 miesięcy
  • Kobieta
  • 04 października, 2018

Brakuje Wam motywacji i bodźca do zmian? Przeczytajcie historię p. Julity i jej walki o szczuplejszą sylwetkę.

Nie wiem czy moja historia z dietą będzie ciekawa, ale z pełną świadomością mogę powiedzieć, że nie żałuję, że zaczęłam. Od pewnego czasu wiedziałam, że mam „kilka kilogramów” za dużo, każde zakupy odzieżowe były dla mnie traumą, bo jako młoda osoba nie mogłam założyć tego co chciałam. Doszłam do wniosku, że szkoda życia i muszę coś z tym zrobić. Na pomoc dietetyka namówiła mnie mama (na całe szczęście, choć nie musiała mnie długo przekonywać). Nie ukrywam, że troszkę się wstydziłam tego jak wyglądam i krępowałam pierwszej wizyty.
 
W moim przypadku początek nie był trudny, ponieważ dieta jaką dostałam była pyszna i od samego początku zaczęłam zauważać rezultaty. Troszkę gorzej było przy 4 zestawie z kolei gdzie miałam więcej stresów, troszkę mniej motywacji i samozaparcia.
Moje kilogramy nie ubywały w zawrotnym tempie ale cierpliwość popłaca bo teraz widać efekty.
 
Obecnie osiągnęłam cel jaki wspólnie z Panią Eweliną założyłyśmy na pierwszej wizycie i jestem zadowolona z tego jak wyglądam i jak się czuję. Muszę przyznać, że idąc chodnikiem mam większą pewność siebie niż do tej pory. Co więcej, styl ubierania troszkę mi się zmienił na bardziej kobiecy i dojrzały co bardzo mi odpowiada.

 

Teraz walczę dalej z determinacją i uśmiechem na ustach. Gdybym jeszcze raz miała się zdecydować na pomoc dietetyka nie wahałabym się absolutnie.

 

Wielkie podziękowania Pani Ewelino!
Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe