Opinie pacjentów

Pani Ewelina to najlepszy dietetyk jakiego w życiu spotkałam. Od samego progu gabinetu bije od niej ciepło i profesjonalizm. To bardzo kompetentna osoba z olbrzymią wiedzą i wiarą w ludzi. To, że jako pierwsza powiedziała ,że mi się uda dało mi ogromnego kopa, no i się nie pomyliła. Dzięki Pani Eweline w pół roku schudłam prawie 20 kilogramów, ale co ważniejsze zmieniłam swoje nawyki i polubiłam jeść zdrowo. To co dietetyczne nie musi być nudne. Nastawiam się na parowanego fileta ...

Pacjentka lżejsza o 20kg

Poznaj inną historię

Schudłam 20kg i zmieniłam swoje życie

Pani Ula trafiła do mnie w grudniu 2015 roku. Rozpoczęłyśmy kurację tuż przed... Świętami Bożego Narodzenia. :) Da się nawet w tym okresie? Oczywiście! Czas rozpoczęcia diety tak naprawdę nie jest zasadniczy w osiągnięciu efektów. Pokusy będą zawsze, a na sukces składa się długofalowe stosowania zaleceń, silna wolna i motywacja. Pacjentka podeszła do tematu bardzo poważnie i ściśle stosowała zalecenia. Nawet gdy coś nie wyszło to kolejnego dnia kontynuowała walkę. Lepsze, gorsze dni? Zdarzają się każdemu. W całym chaosie codziennych zdarzeń musimy znaleźć swój złoty środek i nie popadać w skrajności. Zdrowe podejście daje długofalowe efekty. Przed Panią Ulą druga część walki - utrzymanie sylwetki. Kluczem jest nastawienie psychiczne, zmiany żywieniowe na stałe i traktowanie diety nie jako wyrzeczenie, a sposób na życie.

czytaj więcej

Wspaniały wynik p. Julity -13kg

  • Julita (24l.), Sieradz
  • 13 kg w 9 miesięcy
  • Kobieta
  • 04 października, 2018

Brakuje Wam motywacji i bodźca do zmian? Przeczytajcie historię p. Julity i jej walki o szczuplejszą sylwetkę.

Nie wiem czy moja historia z dietą będzie ciekawa, ale z pełną świadomością mogę powiedzieć, że nie żałuję, że zaczęłam. Od pewnego czasu wiedziałam, że mam „kilka kilogramów” za dużo, każde zakupy odzieżowe były dla mnie traumą, bo jako młoda osoba nie mogłam założyć tego co chciałam. Doszłam do wniosku, że szkoda życia i muszę coś z tym zrobić. Na pomoc dietetyka namówiła mnie mama (na całe szczęście, choć nie musiała mnie długo przekonywać). Nie ukrywam, że troszkę się wstydziłam tego jak wyglądam i krępowałam pierwszej wizyty.
 
W moim przypadku początek nie był trudny, ponieważ dieta jaką dostałam była pyszna i od samego początku zaczęłam zauważać rezultaty. Troszkę gorzej było przy 4 zestawie z kolei gdzie miałam więcej stresów, troszkę mniej motywacji i samozaparcia.
Moje kilogramy nie ubywały w zawrotnym tempie ale cierpliwość popłaca bo teraz widać efekty.
 
Obecnie osiągnęłam cel jaki wspólnie z Panią Eweliną założyłyśmy na pierwszej wizycie i jestem zadowolona z tego jak wyglądam i jak się czuję. Muszę przyznać, że idąc chodnikiem mam większą pewność siebie niż do tej pory. Co więcej, styl ubierania troszkę mi się zmienił na bardziej kobiecy i dojrzały co bardzo mi odpowiada.

 

Teraz walczę dalej z determinacją i uśmiechem na ustach. Gdybym jeszcze raz miała się zdecydować na pomoc dietetyka nie wahałabym się absolutnie.

 

Wielkie podziękowania Pani Ewelino!