Opinie pacjentów

Cudowna osoba, profesjonalistka w każdym calu, potrafi zmotywować i podtrzymać na duchu, kiedy zdarzają się trudniejsze momenty. Dzięki pomocy pani Eweliny udało mi się stracić 10 kg w około 3 miesiące. Przygotowana przez nią dieta nie jest nudna ani wymagająca ciągłych wyrzeczeń - pani Ewelina pokazała mi, że możne jeść większość posiłków, tylko w odpowiednich zestawieniach i ilościach. Jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc i bez żadnych wyrzutów sumienia polecam panią Ewelinę każdemu, kto ma jakikolwiek problem z wagą lub ...

Asia

Poznaj inną historię

Agnieszka i jej nowe ciało po zrzuceniu 8kg

Agnieszka od samego początku konkretnie podeszła do tematu odchudzania. Pilnie stosowała dietę, ćwiczyła i cierpliwie czekała na efekty. Tempo redukcji wagi jest u każdego indywidualne. Często Pacjenci porównują swoje wyniki do wyników kolegów, koleżanek. Jest to ogromnym błędem i może nas tylko wpędzać w dodatkowy stres. Agnieszka wiedziała, że na spadek tkanki tłuszczowej wymaga czasu i konsekwencji. Jestem dumna z osiągnięci tak fantastycznej przemiany przez Pacjentkę!

czytaj więcej

Rewelacyjna metamorfoza Kuby! -20kg w 5 miesięcy

  • Kuba (16l.), Łask
  • -20kg w 5 miesięcy
  • Mężczyzna
  • 17 lipca, 2017

Czy to nie fantastyczny efekt? -20kg w 5 miesięcy - tyle schudł mój dzielny pacjent Kuba.

Gdy Kuba do mnie trafił był pełen obaw i niepewny, czy podoła diecie. Jednak już po kilku dniach uwierzył, że mu się uda. Czy było łatwo? Nie zawsze. Czy było warto? Bez wątpienia!

Jestem pod wrażeniem samozaparcia i przede wszystkim psychicznej zmiany nawyków. Konkretnie stosowanie diety i konkretne efekty - tak to właśnie wyglądało u Kuby.

A co ma do powiedzenia sam Kuba o swojej kuracji? Poniżej kilka zwięzłych i  konkretnych słów.

 

Dlaczego zdecydowałeś się na dietę?

Na dietę przekonała mnie Mama.. Z jednej strony ja także chciałem to zmienić, ale nie potrafiłem podjąć pierwszych kroków...

 

Co czułeś przed i po pierwszej wizycie?

Przed wizytą bałem się tego, że nie uda mi się wytrwać w diecie i sobie nie poradzę. Jednak już po krótkim czasie od rozpoczęcia przygotowanego jadłospisu wiedziałem, że nie odpuszczę i dam radę.

 

Jakie były początki?

Pierwszy tydzień był chyba najgorszy nowe smaki, całkiem inne jedzenie. Na początku ciężko było się do tego przyzwyczaić. W końcu odżywiałem się bardzo niezdrowo! Jednak z tygodnia na tydzień było coraz lepiej, łatwiej, zmieniły mi się również kubki smakowe i polubiłem inne produkty/posiłki.

 

Jak zmieniło się Twoje samopoczucie fizyczna i psychiczne po redukcji wagi?

Samopoczucie fizyczne, jak i psychiczne zmieniło się o 180 stopni. Ćwicząc nie męczę się tak jak kiedyś! jestem bardziej aktywny, co również pozwala utrzymać wagę. Uwielbiam grać w koszykówkę, a zrzucenie 20 kilo pomogło mi w szybszym i dokładniejszym graniu.

Pod względem psychicznym również dużo się zmieniło. Kiedyś stresowałem się przebywać w miejscach publicznych, wydawało mi się że wszyscy się na mnie patrzą (na mój wygląd ciała).  Teraz jestem dużo pewniejszy sobie i szczęśliwy.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe