Opinie pacjentów

Pani Ewelina jest miła i profesjonalna osoba Proponowane przez nią przepisy są bardzo smaczne i łatwe w przygotowaniu a stosując się do zaleceń i uwag naprawdę w szybkim tępie tracimy na wadze Serdecznie polecam Państwu Panią Ewelinę naprawdę z tak miła i profesjonalna osoba szybko osiągamy sukces

Sylwia

Poznaj inną historię

Schudłam 20kg i zmieniłam swoje życie

Pani Ula trafiła do mnie w grudniu 2015 roku. Rozpoczęłyśmy kurację tuż przed... Świętami Bożego Narodzenia. :) Da się nawet w tym okresie? Oczywiście! Czas rozpoczęcia diety tak naprawdę nie jest zasadniczy w osiągnięciu efektów. Pokusy będą zawsze, a na sukces składa się długofalowe stosowania zaleceń, silna wolna i motywacja. Pacjentka podeszła do tematu bardzo poważnie i ściśle stosowała zalecenia. Nawet gdy coś nie wyszło to kolejnego dnia kontynuowała walkę. Lepsze, gorsze dni? Zdarzają się każdemu. W całym chaosie codziennych zdarzeń musimy znaleźć swój złoty środek i nie popadać w skrajności. Zdrowe podejście daje długofalowe efekty. Przed Panią Ulą druga część walki - utrzymanie sylwetki. Kluczem jest nastawienie psychiczne, zmiany żywieniowe na stałe i traktowanie diety nie jako wyrzeczenie, a sposób na życie.

czytaj więcej

Rewelacyjny sukces: -6kg mniej u dziwięcioletniej Nikoli

  • Nikola (9l.), Kalisz
  • 6kg w 3 miesiące
  • Kobieta
  • 27 października, 2017

Do mojego gabinetu coraz częściej trafiają dzieci. Nie ma co się dziwić: słodkości kuszą na każdym kroku, a komputer jest dużo bardziej atrakcyjny niż zabawa na dworze. Warto reagować jak najwcześniej dopóki problem nie urośnie do dużej skali.

Tak właśnie zrobiła Mama 9letniej Nikoli, Pani Justyna. Kuracja zakończyła się rewelacyjnym wynikiem. Nikola dopingowana i pilnowana przez Mamę radziła sobie świetnie, co przełożyło się na sukces. Poniżej Pani Justyna opowiada kilka słów o przebytej kuracji.

 
 
Zdecydowałam się na wizytę u Pani Eweliny, ponieważ sama nie umiałam pomóc mojej córce, mimo, iż osobiście staram się odżywiać zdrowo i trochę ćwiczę.
Córka bardzo uwielbiała słodycze, jogurty słodkie, płatki śniadaniowe również słodkie. Dopiero po pierwszej wizycie u Pani Eweliny zrozumiała że musi zmienić swoje nawyki żywieniowe.
Dieta, przepisy, które dostałysmy nie były skompilowane, smaczne i łatwe w przygotowaniu. Jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa, że trafiłam właśnie do Pani Eweliny. Przez okres wakacji udało się córce zgubić ponad 6 kg. Już w pierwszym dniu szkoły większość osób zauważyła znaczną różnicę. Już nie wstydzi się przebierać w szatni przed lekcją w-fu, ani na basenie.
 
Bardzo dziękujemy za pomoc, i polecam wszystkim Panią Ewelinę.