Opinie pacjentów

Polecam z całego serca. Przepisy Pani Eweliny są świetne, proste w przygotowaniu, smaczne, różnorodne. Jem to co lubię i kompletnie nie czuje ze jestem na diecie, a najważniejsze ze kilogramy spadają i czuje się super. Naprawdę polecam osobom które wiele razy próbowały się odchudzać, a im nie wychodziło. Tym razem jest inaczej. I nie żałuję. Pani Ewelina czyni cuda !

Krystyna

Poznaj inną historię

Wspaniały wynik p. Julity -13kg

Brakuje Wam motywacji i bodźca do zmian? Przeczytajcie historię p. Julity i jej walki o szczuplejszą sylwetkę.

czytaj więcej

Rewelacyjny sukces: -6kg mniej u dziwięcioletniej Nikoli

  • Nikola (9l.), Kalisz
  • 6kg w 3 miesiące
  • Kobieta
  • 27 października, 2017

Do mojego gabinetu coraz częściej trafiają dzieci. Nie ma co się dziwić: słodkości kuszą na każdym kroku, a komputer jest dużo bardziej atrakcyjny niż zabawa na dworze. Warto reagować jak najwcześniej dopóki problem nie urośnie do dużej skali.

Tak właśnie zrobiła Mama 9letniej Nikoli, Pani Justyna. Kuracja zakończyła się rewelacyjnym wynikiem. Nikola dopingowana i pilnowana przez Mamę radziła sobie świetnie, co przełożyło się na sukces. Poniżej Pani Justyna opowiada kilka słów o przebytej kuracji.

 
 
Zdecydowałam się na wizytę u Pani Eweliny, ponieważ sama nie umiałam pomóc mojej córce, mimo, iż osobiście staram się odżywiać zdrowo i trochę ćwiczę.
Córka bardzo uwielbiała słodycze, jogurty słodkie, płatki śniadaniowe również słodkie. Dopiero po pierwszej wizycie u Pani Eweliny zrozumiała że musi zmienić swoje nawyki żywieniowe.
Dieta, przepisy, które dostałysmy nie były skompilowane, smaczne i łatwe w przygotowaniu. Jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa, że trafiłam właśnie do Pani Eweliny. Przez okres wakacji udało się córce zgubić ponad 6 kg. Już w pierwszym dniu szkoły większość osób zauważyła znaczną różnicę. Już nie wstydzi się przebierać w szatni przed lekcją w-fu, ani na basenie.
 
Bardzo dziękujemy za pomoc, i polecam wszystkim Panią Ewelinę.
Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe