Opinie pacjentów

Polecam współpracę z Panią Eweliną w 100%. Bardzo miła i sympatyczna osoba, która potrafi wysłuchać i dostosować jadłospis do potrzeb każdego indywidualnie. Posiłki są pyszne, szybkie i łatwe w przygotowaniu. Dzięki diecie uzyskałem odpowiednią wagę i wiem jak zdrowo się odżywiać. Gorąco polecam!!!

Tomasz -18kg

Poznaj inną historię

Niesamowita przemiana Tomka - 20kg

Pan Tomek rozpoczął dietę tuż po Świętach Bożego Narodzenia 2017r. We wrześniu 2018r. może się pochwali wspaniałym wynikiem, a mianowicie zrzuceniem 20kg. Na ten rewelacyjny wynik składa się systematyczność, silna wola i ciężka praca Pana Tomka. Wizualnie różnica jest ogromna, poprawiło się również samopoczucie. Gratulacje! :) Poniżej kilka słów na temat kuracji z perspektywy Pacjenta.

czytaj więcej

Schudłam 15kg przy karmieniu piersią

  • Edyta (29l.), Sieradz
  • 15kg w 5 miesiący
  • Kobieta
  • 14 grudnia, 2017

Poznajcie Panią Edytę. Pacjentka trafiła do mnie w sierpniu pełna niepewności, czy dietę można stosować przy karmieniu piersią.

Pełna zawziętości i silnej woli rozpoczęła walkę. Ciągle zabiegana Mama dwójki dzieci spisała się rewelacyjnie.

Początkowa waga to 77,3kg, a obecna 62,7kg.

A jak o diecie opowiada Pani Edyta? Poniżej kilka słów.

Po drugiej ciąży zostało mi przeszło 10 kg nadwagi. Przeszkadzało mi to, ale nic z tym nie robiłam.

 

Zmotywowały mnie słowa babci, która powiedziała, że urodzenie dwójki dzieci nie jest powodem do zaniedbania i  znacznego wzrostu wagi - miała rację. Wtedy to dało mi kopa i postawiło mnie to pionu.

Zaczęłam biegać - JA która wcześniej nienawidziła biegania, wolałam jeździć na rowerze. Biegam dzięki mojemu Mężowi, który zaczął biegać razem ze mną. I każdego dnia mnie motywował..
 
Przed wizytą czułam zaciekawienie co mi Pani powie ciekawego o mojej wadze. Po wizycie miałam czarno na białym opisane to jak wyglądam.

Początki wbrew pozorom nie były strasznie trudne. Posiłki były i są obfite. Nowością były dla mnie owoce do śniadania i kolacji. Najbardziej brakowało mi podjadania , lapania w rękę tego co leży na blacie. Gdy ma się 4 letnie dziecko i półkę pełna słodyczy jest ciężko się powstrzymać szczególnie gdy się uwielbia ciasteczka.

Teraz nauczyłam się jeść 4 posiłki dziennie. Nie spożywam cukru.
 
Mam dobre nawyki, a przy tym moi bliscy też jedzą zdrowiej. Synek uwielbia owoce do każdego posiłku.
Waga poszła ostro w dół. Ważę tyle co w dniu ślubu, a znajomi pytają kiedy ja tak wyglądałam? Chyba w liceum! 

Czuję się świetnie . Przy karmieniu piersią też można zacząć zdrowo jeść i dbać o siebie. Synuś wyniki ma bardzo dobre, więc wszystko jest w jak najlepszym porządku.