Opinie pacjentów

Pani Ewelina jest niesamowicie sympatyczną i kontaktową osobą! Po raz pierwszy spotkałam się z kimś takim, kto okazuje tak duży szacunek do człowieka! Dzięki niej schudłam 10 kg! Wmawiając sobie wcześniej, że nie dam rady. Pani Ewelina zmotywowała mnie do działania i w ten sposób cieszę się moją cudowną sylwetką! Najlepsze jest to, że przepisy które dostaje są łatwe w przygotowaniu i na prawdę smaczne. Jeśli coś nie smakuje piszę do Pani Dietetyk i następnego dnia mam zamiennik na poczcie ...

Sandra

Poznaj inną historię

Rewelacyjna metamorfoza Kuby! -20kg w 5 miesięcy

Czy to nie fantastyczny efekt? -20kg w 5 miesięcy - tyle schudł mój dzielny pacjent Kuba. Gdy Kuba do mnie trafił był pełen obaw i niepewny, czy podoła diecie. Jednak już po kilku dniach uwierzył, że mu się uda. Czy było łatwo? Nie zawsze. Czy było warto? Bez wątpienia! Jestem pod wrażeniem samozaparcia i przede wszystkim psychicznej zmiany nawyków. Konkretnie stosowanie diety i konkretne efekty - tak to właśnie wyglądało u Kuby.

czytaj więcej

Schudłam 22kg i znajomi nie poznają mnie na ulicy!

  • Agnieszka (27l.), Sieradz
  • 22kg w 6 miesięcy
  • Kobieta
  • 10 lutego, 2017

Niesamowita przemiana. Upór i konsekwencja w dążeniu do celu zaowocowały pięknym wynikiem : - 22kg!

Pacjentka zawitała u mnie w wakacje 2016r. Dziś jest luty, a Pani Agnieszka zakończyła kurację z ogromnym sukcesem. Patrząc na zdjęcie sprzed pół roku trudno uwierzyć, że to ta sama osoba.

To nie tylko spadek kilogamów, ale również większa pewność siebie oraz przypływ energii na co dzień.

Znajomi nie pozają Pani Agnieszki na ulicy, a cała garderoba uległa kompletniej wymienie.

Poniżej Pani Agnieszka opowiada o swojej kuracji odchudzającej.

 

Dlaczego rozpoczęłam dietę?

Zobaczyłam efekty u koleżanki ,ale przede wszystkim chciałam poczuć się dobrze własnym ciele i nie wstydzić się tego jak wyglądam.

 

Co czułam przed pierwszą wizytą?

Na początku nie byłam pewna swojego sukcesu, ale po wyjściu z gabinetu i po rozmowie z Panią Eweliną byłam pewna że się uda.

 

Jak było na początku?

Nie zawsze było łatwo (złe nawyki pielęgnujemy latami), ale z każdym dniem było coraz lepiej, bo waga z każdym dniem była mniejsza, a motywacja ciągle rosła.

 

Jak czuję się teraz?

Po redukcji wagi jest genialnie! Czuje się pewnie, wiem że mogę więcej. Nie wiem jak to opisać, ale jest super. Fizycznie mam większą wydolność i jest fantastycznie. :)

Każdy z moich znajomych nie wierzy, że będąc na diecie nie chodzi się głodnym, ale każdy widzi jak się zmieniłam i kilogramów ile mi ubyło. :)

Jestem bardzo wdzięczna za pomoc w utracie kilogramów. Przed dietą miałam problem cukrzycą. Po diecie potwórzyłam krzwą cukrową i wyszło idealnie! Bardzo DZIĘKUJE Pani EWELINO .