Opinie pacjentów

polecam Panią Ewelinę z pełną odpowiedzialnością.Jest bardzo pogodną i sympatyczną osobą która bardzo nakręca do pozytywnego myślenia i działania.Jest bardzo pomocna i zawsze była obecna wtedy kiedy tego potrzebowałam.Nie była obojętna na moje problemy związane z dietą i moim prywatnym życiem na które dieta miała bardzo duży wpływ.Obecnie jestem wyprowadzana z diety i jestem z tego bardzo dumna.W ciągu trzech miesięcy schudłam 10 kg i taki był mój cel.Jeszcze raz serdecznie polecam.

Zuza

Poznaj inną historię

Agnieszka i jej nowe ciało po zrzuceniu 8kg

Agnieszka od samego początku konkretnie podeszła do tematu odchudzania. Pilnie stosowała dietę, ćwiczyła i cierpliwie czekała na efekty. Tempo redukcji wagi jest u każdego indywidualne. Często Pacjenci porównują swoje wyniki do wyników kolegów, koleżanek. Jest to ogromnym błędem i może nas tylko wpędzać w dodatkowy stres. Agnieszka wiedziała, że na spadek tkanki tłuszczowej wymaga czasu i konsekwencji. Jestem dumna z osiągnięci tak fantastycznej przemiany przez Pacjentkę!

czytaj więcej

Schudłam 22kg i znajomi nie poznają mnie na ulicy!

  • Agnieszka (27l.), Sieradz
  • 22kg w 6 miesięcy
  • Kobieta
  • 10 lutego, 2017

Niesamowita przemiana. Upór i konsekwencja w dążeniu do celu zaowocowały pięknym wynikiem : - 22kg!

Pacjentka zawitała u mnie w wakacje 2016r. Dziś jest luty, a Pani Agnieszka zakończyła kurację z ogromnym sukcesem. Patrząc na zdjęcie sprzed pół roku trudno uwierzyć, że to ta sama osoba.

To nie tylko spadek kilogamów, ale również większa pewność siebie oraz przypływ energii na co dzień.

Znajomi nie pozają Pani Agnieszki na ulicy, a cała garderoba uległa kompletniej wymienie.

Poniżej Pani Agnieszka opowiada o swojej kuracji odchudzającej.

 

Dlaczego rozpoczęłam dietę?

Zobaczyłam efekty u koleżanki ,ale przede wszystkim chciałam poczuć się dobrze własnym ciele i nie wstydzić się tego jak wyglądam.

 

Co czułam przed pierwszą wizytą?

Na początku nie byłam pewna swojego sukcesu, ale po wyjściu z gabinetu i po rozmowie z Panią Eweliną byłam pewna że się uda.

 

Jak było na początku?

Nie zawsze było łatwo (złe nawyki pielęgnujemy latami), ale z każdym dniem było coraz lepiej, bo waga z każdym dniem była mniejsza, a motywacja ciągle rosła.

 

Jak czuję się teraz?

Po redukcji wagi jest genialnie! Czuje się pewnie, wiem że mogę więcej. Nie wiem jak to opisać, ale jest super. Fizycznie mam większą wydolność i jest fantastycznie. :)

Każdy z moich znajomych nie wierzy, że będąc na diecie nie chodzi się głodnym, ale każdy widzi jak się zmieniłam i kilogramów ile mi ubyło. :)

Jestem bardzo wdzięczna za pomoc w utracie kilogramów. Przed dietą miałam problem cukrzycą. Po diecie potwórzyłam krzwą cukrową i wyszło idealnie! Bardzo DZIĘKUJE Pani EWELINO .

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe