Opinie pacjentów

Witam, z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Ewelinę!!! Niezwykle otwarta, komunikatywna i profesjonalna osoba, dzięki której udało mi się zrzucić zbędny balast. Realizowanie programu żywieniowego mogę śmiało nazwać współpracą, zawsze mogłem liczyć na odpowiedź, motywację bądź modyfikację poszczególnych elementów diety. Nie spodziewałem się tak profesjonalnego i indywidualnego podejścia, cały proces odchudzania minął z uśmiechem na ustach, pełnym żołądkiem i zachwyconymi kubkami smakowymi. Pani Ewelina udowadnia, że jedzenie może być jednocześnie zdrowe, smaczne i proste w przygotowaniu, a bardzo czytelnie rozpisane przepisy ...

Adam

Poznaj inną historię

Rewelacyjny sukces: -6kg mniej u dziwięcioletniej Nikoli

Do mojego gabinetu coraz częściej trafiają dzieci. Nie ma co się dziwić: słodkości kuszą na każdym kroku, a komputer jest dużo bardziej atrakcyjny niż zabawa na dworze. Warto reagować jak najwcześniej dopóki problem nie urośnie do dużej skali. Tak właśnie zrobiła Mama 9letniej Nikoli, Pani Justyna. Kuracja zakończyła się rewelacyjnym wynikiem. Nikola dopingowana i pilnowana przez Mamę radziła sobie świetnie, co przełożyło się na sukces. Poniżej Pani Justyna opowiada kilka słów o przebytej kuracji.

czytaj więcej

Zdumiewająca przemiana Pani Ewy, mamy dwójki dzieci -10kg w 4 miesiące

  • Ewa (30l.), Sieradz
  • 40kg w 4 miesiące
  • Mężczyzna
  • 01 września, 2017

Pani Ewa to pozytywnie zakręcona osoba, pełna życia i pozytywnej energii. Ciąże spowodowały, że w ciągu kilku lat przybyło troszkę kilogramów, dodatkowo zabieganie i brak czasu powodowały, że waga powolutku rosła... Pani Ewa powiedziała STOP i zjawiła się u mnie na wizycie.
Efekt? -10kg w 4 miesiące!

 

Dlaczego zdecydowała się Pani na dietę?

Urodziłam 2 dzieci. Z pierwszym synem przytyłam 20kg. Próbowałam schudnąć, ale było ciężko. Później zaszłam w drugą ciążę, również znacząco przytyłam. Gdy tylko  syn trochę podrósł zaczęłam jeździć rowerem, chodzić na aerobik. Efekty był, ale niezbyt widoczny - chciałam więcej! Nieraz słyszałam od innych przykre słowa: "Ale ona gruba!", "Jak ona wygląda" itd. (Przed ciążami byłam wręcz za chuda - ważyłam 48kg.) Po usłyszeniu tylu przykrych słów postanowiłam, że muszę się za siebie wziąć! Znajoma powiedziała ze chodzi do Dietetyk, pomyślałam ze może i ja spróbuje... Tak zaczęła się moja przygoda z Panią Eweliną. :)

 

Co czuła Pani przed i po pierwszej wizycie?

Czułam delikatny lęk czy podołam i dam radę pogodzić ze sobą wszystkie obowiązki.

 

Jakie były początki?

Po tygodniu stosowania diety czułam się lżejsza choć pierwsze dwa dni były ciężkie. Organizm walczył sam ze sobą ,ale nie się nie poddałam, choć czasem miałam tyle obowiązków, że nie wiedziałam czy zdążę zjeść, ale dawałam rade. Po miesiącu stosowania diety czułam się inna osobą -  lżejszą i przede wszystkim powoli mieściłam się w rzeczy które chciałam założyć! :)

Obecnie czuję się mega dumnie! Jestem zadowolona z siebie, że dałam radę. Przede wszystkim czuję się szczęśliwa kobieta i matką. Polecam wszystkim!