Opinie pacjentów

Naprawdę warto ! Odrobina chęci, samozaparcia a naprawdę można sporo osiągnąć, tylko jedno... TRZEBA CHCIEĆ ! :) Chciałam zrobić coś dla siebie, poprawy własnej samooceny i zdrowia. Od zawsze miałam problem z nadwagą. Ale nadszedł taki moment w moim życiu, że postanowiłam to zmienić. Dzięki wsparciu mamy umówiłam się na wizytę z Panią Eweliną Krutkiewicz. Dzięki niej dowiedziałam się o wszystkich podstawowych błędach jakie popełniałam w moim dotychczasowym odżywianiu. Nie sądziłam, że aż tyle ich jest. Począti były trudne, jak ...

Emilia

Poznaj inną historię

Niesamowita przemiana Tomka - 20kg

Pan Tomek rozpoczął dietę tuż po Świętach Bożego Narodzenia 2017r. We wrześniu 2018r. może się pochwali wspaniałym wynikiem, a mianowicie zrzuceniem 20kg. Na ten rewelacyjny wynik składa się systematyczność, silna wola i ciężka praca Pana Tomka. Wizualnie różnica jest ogromna, poprawiło się również samopoczucie. Gratulacje! :) Poniżej kilka słów na temat kuracji z perspektywy Pacjenta.

czytaj więcej

Zdumiewająca przemiana Pani Ewy, mamy dwójki dzieci -10kg w 4 miesiące

  • Ewa (30l.), Sieradz
  • 40kg w 4 miesiące
  • Mężczyzna
  • 01 września, 2017

Pani Ewa to pozytywnie zakręcona osoba, pełna życia i pozytywnej energii. Ciąże spowodowały, że w ciągu kilku lat przybyło troszkę kilogramów, dodatkowo zabieganie i brak czasu powodowały, że waga powolutku rosła... Pani Ewa powiedziała STOP i zjawiła się u mnie na wizycie.
Efekt? -10kg w 4 miesiące!

 

Dlaczego zdecydowała się Pani na dietę?

Urodziłam 2 dzieci. Z pierwszym synem przytyłam 20kg. Próbowałam schudnąć, ale było ciężko. Później zaszłam w drugą ciążę, również znacząco przytyłam. Gdy tylko  syn trochę podrósł zaczęłam jeździć rowerem, chodzić na aerobik. Efekty był, ale niezbyt widoczny - chciałam więcej! Nieraz słyszałam od innych przykre słowa: "Ale ona gruba!", "Jak ona wygląda" itd. (Przed ciążami byłam wręcz za chuda - ważyłam 48kg.) Po usłyszeniu tylu przykrych słów postanowiłam, że muszę się za siebie wziąć! Znajoma powiedziała ze chodzi do Dietetyk, pomyślałam ze może i ja spróbuje... Tak zaczęła się moja przygoda z Panią Eweliną. :)

 

Co czuła Pani przed i po pierwszej wizycie?

Czułam delikatny lęk czy podołam i dam radę pogodzić ze sobą wszystkie obowiązki.

 

Jakie były początki?

Po tygodniu stosowania diety czułam się lżejsza choć pierwsze dwa dni były ciężkie. Organizm walczył sam ze sobą ,ale nie się nie poddałam, choć czasem miałam tyle obowiązków, że nie wiedziałam czy zdążę zjeść, ale dawałam rade. Po miesiącu stosowania diety czułam się inna osobą -  lżejszą i przede wszystkim powoli mieściłam się w rzeczy które chciałam założyć! :)

Obecnie czuję się mega dumnie! Jestem zadowolona z siebie, że dałam radę. Przede wszystkim czuję się szczęśliwa kobieta i matką. Polecam wszystkim!

 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe